This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
O NAS

Mój mąż Marek od lat 70. hodował Owczarki Niemieckie ze swoim tatą Edmundem - założycielem Związku Kynologicznego w Chojnicach. Teść zainteresował kynologią syna. Nie tylko zajmowali się kynologią ale także tworzeniem Związku Kynologicznego w Chojnicach jak i również tresurą psów. Marek jest dumny z tego, że posiada uprawnienia instruktora tresury psów podpisane przez Antoniego Brzezichę,autora książki pt. "Amatorskie Szkolenie Psów", u którego zdawał egzaminy. Mnie Bożenę od najmłodszych lat mojego życia otaczały zwierzęta. Mój tata był lekarzem weterynarii. Od dziecka byłam uczona szacunku i miłości do zwierząt oraz odpowiedzialności za ich los. Tato zawsze mówił - "Zwierzę to istota jak człowiek - kocha, czuje, cierpi - tylko nie umie mówić naszym językiem". Razem z mężem od lat 80. - kiedy nasze drogi się zeszły - hodowaliśmy Owczarki Niemieckie. Nasz przydomek hodowlany to "MARBOŻE". Nasi znajomi z Pruszkowa B.J. Reish właśnie od suczki Gesy zakupionej od nas, założyli hodowlę "GESELANDER". Bardzo cieszymy się z ich osiągnięć.